Profile Picture

Jan Szczerbik

security_checkedFlag
map_pin폴란드
4:13 PM (GMT+01:00)
class
폴란드어
user_group_man_woman
1
time
1
class
폴란드어
user_group_man_woman
1
time
1

나의 언어

폴란드어
원어민
,
영어
C2

원어민 쌤 프로필

Cześć, nazywam się Janek, mieszkam w Polsce, i jestem native speakerem języka polskiego, ale także nauczycielem angielskiego, jako, że ukończyłem filologię angielską.

Hi, my name is Janek, I live in Poland and I am a native speaker of Polish, but also a qualified English teacher, as I have graduated from English studies.

Jestem otwarty i przyjacielski, lubię uczyć języków i rozmawiać z ludźmi na różne tematy. Ukończyłem kierunek nauczycielski, znam metody nauczania które pozwolą Ci przyswoić język w prosty sposób.

I am an open and friendly person, and I like teaching languages and talking with people on variety of topics. I know the teaching methodology, so I will help you to acquire the language in the easiest way.

Podczas zajęć kładę nacisk na komunikację, i wszystkie aspekty języka na których Ci najbardziej zależy, staram się aby lekcje były interesujące i abyś mógł się nauczyć jak najwięcej.

During classes, I focus on communication and all of the skills which you are interested in, I prepare interesting classes which will help you to learn very effectively.

1:1 개인 레슨

60 minutes

선생님 통계

watch매우 빠름
timetable2달 전
place_marker100.00%
class1
class_blackboard0.0 평균 레슨
filled_star새로운 원어민 쌤!

스케줄

교육 경력

school학위

2018 - 2020
MA
Philological School of Higher Education in Wroclaw - Wroclaw
English Language and Literature Studies

briefcase경력

2020
Nauczyciel języka polskiego
SENSE - Wroclaw
Polish language teacher

1:1 개인 레슨

60 minutes